Nedotknutá príroda, ešte neobjavené turistické cesty, miesta dýchajúce históriou, športové výkony, adrenalinové zážitky – to všetko len na skok vzdialené. Možností, ktoré Vám ponúka toto miesto, je naozaj veľa. Hranica Pienin či Spišskej Magury, blízkosť lyžiarskych stredísk, množstvo cyklotrás Vám otvárajú cestu, ako zažiť niečo nové. Je na Vás, čo si vyberiete.

Chodník korunami stromov

www.chodnikkorunamistromov.sk

10 km

Chodník korunami stromov sa nachádza v srdci lesov Bachledovej doliny. Ukážeme Vám, v čom je príroda Spišskej Magury jedinečná. Spoločne s nami spoznáte tunajšie lesy. Stanete sa súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde.


Canoeraft Dunajec

www.canoeraft-dunajec.sk

12 km

Vyberte si z našej ponuky a my sa staneme vašim partnerom pre dobrodružstvo. U nás nájdete všetko pre vaše športové aktivity v Pieninách.


Pltnictvo

www.pltnictvo.sk

12 km

Spiš a jeho severný podhorský región, za pohorím Spišskej Magury, s Pieninským národným parkom a s riekou Dunajec. To je Zamagurie. Nádherný kraj s malebnou prírodou, pozoruhodnými kultúrnymi a historickými pamiatkami, čistými vodami, lesmi a vzduchom, minerálnymi prameňmi, lúkami plnými liečivých rastlín.


Terma Bania

www.termabania.pl

20 km

14 bazénov, šmýkačky s dĺžkou cez 300 m, gejzíry, vodné delá, jacuzzi a umelé vlny garantujú úžasný relax a vodnú zábavu na najvyššej úrovni. Všetky tieto atrakcie sú k dispozícii vždy nezávisle od počasia alebo vonkajšej teploty.


Termy Bukovina

www.termybukovina.pl

25 km

V Termy Bukovina na vás čakajú interiérové aj exteriérové termálne bazény s rôznymi atrakciami, akými sú napríklad gejzíre, perličkové kúpele, podvodné prúdy, tobogany, atď. Nechýba ani wellness zóna s 8 rozličnými saunami, oddychovými ležadlami, a ochladzovacími sprchami a bazénmi.


Jarmark

www.targowica.eu

25 km

Celé územie je rozdelené podľa funkcií. Pozdĺž parkovísk sa striedajú skupiny stánkov a obchodné pavilóny obklopujúce tržnicu, ktoré súčasne tvoria uzavreté priečelie a oddeľujú priestor od cesty.


Zakopane

www.zakopane.pl

35 km

Kultúra, nádherná príroda alebo netradičné atrakcie. Všade kde sa pohnete, máte množstvo zaujímavostí, ktoré vás chytia za srdce. Jedným z takýchto lákavých miest je aj Zakopané.